Systemy nośne - samochody osobowe

SYSTEMY NOSNE  SAMOCHODY OSOBOWE

Systemy nośne - samochody osobowe  ...

podkategorie

  • SAMOCHODY BEZ RELINGU

    W tej kategorii znajdują się wszystkie samochody które nie posiadają relingu lub relingu zintegrowanego. Nie oznacza to, że nie można zamontować na nich bagażnika. Tą kategorię dodatkowo dzielimy na twa typy. Samochody z fabrycznymi punktami montażu na powierzchni dachu oraz te na których bagażnik montowany jest za krawędzie dachu nad drzwiami.

  • SAMOCHODY Z RELINGIEM

    Reling to wzdłużna powierzchnia montażowa. W przeciwieństwie do relingu zintegrowanego nie przylega całą powierzchnią do dach samochodu. W takim przypadku stopa bagażnika zaciska się, obejmuje powierzchnię relingu. W związku z tym nie ma konieczności stosowania rozwiązań dedykowanych, wystarczy dobrej jakości rozwiązanie uniwersalne. Dodatkową zaletą jest możliwość montażu bagażnika w dowolnym punkcie, na długości całego relingu. 

  • SAMOCHODY Z RELINGIEM...

    Reling zintegrowany to wzdłużna powierzchnia montażowa. W przeciwieństwie do klasycznego relingu przylega całą powierzchnią do dach samochodu. W takim przypadku stopa bagażnika jedynie zaciska się na powierzchni relingu nie obejmując go. W związku z tym zaleca się stosowanie rozwiązań dedykowanych które gwarantują dobre dopasowanie do kształtu relingu.