BOXY KAMEI

Kontakt

ul. Lechicka 100

61-619 Poznań

e-mail: autopak@onet.eu

tel: (61) 8106 175

tel: (+48) 503 818 316

tel: (+48) 665 227 461

Godziny pracy

pon-piatek 10-18 oraz sobota 10-14

Dojazd

Informacja

Promocje

BOXY KAMEI

Kamei niemiecki producent jednych z najlepiej wykonanych boxów , najmocniejsze materiały i rozwiązania montażowe mają wpływ na bezpieczeństwo i jedną z najdłuższych gwarancji.
Niemieckie produkty nie są projektowane pod kontem wyglądu , ich największymi zaletami jest jakość , aerodynamika i "niemiecka " praktyczność.
Każdy box testowany jest pod k...

Kamei niemiecki producent jednych z najlepiej wykonanych boxów , najmocniejsze materiały i rozwiązania montażowe mają wpływ na bezpieczeństwo i jedną z najdłuższych gwarancji.
Niemieckie produkty nie są projektowane pod kontem wyglądu , ich największymi zaletami jest jakość , aerodynamika i "niemiecka " praktyczność.
Każdy box testowany jest pod kontem aerodynamiki i poddawany jest wymagającym testom.
Produkują wiele modeli ,gdzie każdy może dobrać boks do swoich potrzeb , od modeli ekonomicznych po boksy z linii Premium.

więcej

BOXY KAMEI  Znaleziono 9 produktów

podkategorie

 • 330 KAMEI

  KAMEI 330

  Boks z przeznaczeniem dla wymagających osób szukających bagażnika ekskluzywnego o najwyższych parametrach do przewozu  bagażu .Dzięki swojej aerodynamicznej linii zapewnia wysoki komfort użytkowania . Jego wymiar pozwala założyć boks nawet na małych samochodach a jakość pozwala cieszyć się takim sprzętem przez długie lata.

 • 510 KAMEI

  510 KAMEI

  Boks z przeznaczeniem dla wymagających osób szukających bagażnika ekskluzywnego o najwyższych parametrach do przewozu  dużych ilości bagażu .Mimo swoich gabarytów  zapewnia wysoki komfort użytkowania . Jego wymiar pozwala założyć boks nawet na małych samochodach a jakość pozwala cieszyć się takim sprzętem przez długie lata.

 • FOSCO

  Nowa generacja boxów dachowych Fosco , model, który jest wyjątkowy pod względem formy, funkcji i bezpieczeństwa.
  Linia Fosco wyznacza również nowe standardy w zakresie funkcjonalności.

 • OYSTER KAMEI

  Oyster - Innowacje na nowy poziom

  Oyster jest przyszłością perfekcyjnych bagażników dachowych, funkcjonalność i estetykę połączone na najwyższym poziomie. Najbardziej ekskluzywny produkt Kamei, rewolucyjna harmonia z każdym pojazdem, wszystko co najlepsze jest zawarte w tym modelu. Oprócz innowacyjnej konstrukcji z zoptymalizowaną linią boksu, postawiono  na jakości zabezpieczeń, oraz inowacyjny sposób mocowania ClickFix.  Szybkiego mocowanie do belek aluminiowych wyposażonych w T-profil. Obsługa nigdy nie była tak łatwa.

 • CORVARA S KAMEI

  CORVARA S boks firmy Kamei , najwyższej jakości bagażniki  zajmujące  pierwsze miejsce w testach ADAC oraz wyróżnione złotym medalem na Poznańskich Targach Motoryzacji .
   Cechuje je znakomita aerodynamika , szczelność oraz trwałość materiałów . Zamek centralny sześciopunktowy, 75kg nośności oraz możliwość obustronnego otwierania.  Występują w  dwóch rozmiarach  i  wersjach kolorystycznych.  Czarny metalic  i  srebrny metalic.
   Nowatorski system montażu do belek aluminiowych to wyjątkowe rozwiązanie daleko wyprzedzające konkurencję w swojej prostocie obsługi i bezpieczeństwie.
  Jak każdy boks tej firmy , CORVARA była testowana pod kontem aerodynamiki w tunelu aerodynamicznym. 

 • HUSKY

  HUSKY KAMEI

  Ekonomiczne boksy o doskonałej jakość z 6-cio letnią gwarancją  . Posiadające wszelkie certyfikaty TUV, GS, DIN EN,ISO 90.

  Boksy posiadają 50kg nośności ,wyposażone w dwa niezależne zamki punktowe . Dodatkowym atutem tych modeli są dodatkowe elementy zabezpieczające górną pokrywę boksu mające wpływ na szczelność i stabilność boksu w czasie jazdy.
  Klasyczne obejmy dające się założyć na belkach do 80mm , opcjonalnie boks można zamontować na wsuwki do belek aluminiowych. HUSKY  jest dostępny w szarym lub antracytowym kolorze.

Pokazuj 1 - 9 z 9 przedmiotów
Pokazuj 1 - 9 z 9 przedmiotów