Boxy dachowe  Znaleziono 8 produktów

podkategorie

 • BOXY KAMEI

  Kamei niemiecki producent jednych z najlepiej wykonanych boxów , najmocniejsze materiały i rozwiązania montażowe mają wpływ na bezpieczeństwo i jedną z najdłuższych gwarancji.
  Niemieckie produkty nie są projektowane pod kontem wyglądu , ich największymi zaletami jest jakość , aerodynamika i "niemiecka " praktyczność.
  Każdy box testowany jest pod kontem aerodynamiki i poddawany jest wymagającym testom.
  Produkują wiele modeli ,gdzie każdy może dobrać boks do swoich potrzeb , od modeli ekonomicznych po boksy z linii Premium.

 • BOXY THULE

  Wiodący producent boxów i innych akcesorii służących do przewozu sprzętu sportowego.

  Posiada największą gamę różnorodnych modeli od podstawowych do wersji premium. Boxy mają różne zastosowanie i różny charakter. Każdy może dopasować coś do swoich potrzeb.

 • BOXY WHISPBAR

  Zaprojektowana i opracowana w Europie rodzina boxów dachowych  charakteryzująca się znakomitą aerodynamiką , dobrym wyglądem i wspaniałymi funkcjami.

 • BOXY PACKLINE

  Historia firmy Packline sięga lat '70 ubiegłego wieku, kiedy to w szwedzkim Strängnäs stworzyła pierwszy nowoczesny box dachowy. Dziś jest to jeden z najbardziej rozpoznawanych norweskich producentów.

  Jak przed laty i dziś Packline ponownie wyprzedza konkurentów i jako pierwsza w świecie proponuje box dachowy Packline NX produkowany w innowacyjnej technologii Twin Sheet.

  Większość współczesnych boxów dachowych powstaje metodą termoformowania z jednowarstwowych płyt z tworzywa. W produkcji boxów Packline NX wykorzystuje się zaawansowaną technologię równoczesnego formowania i zgrzewania ze sobą dwóch cieńszych płyt, tworzących dwuwarstwową, niezwykle sztywną strukturę. Zalety tego rozwiązania to uzyskanie dużo wyższej sztywności całego boxa oraz możliwość dowolnego kształtowania jego wyglądu bez widocznych z zewnątrz, wzmacniających przetłoczeń.

 • BOXY LEVUP

  BOXY LEVUP

  Producent bardzo popularnych boxów CUBE  , będących bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Jakość materiałów nie odbiega od renomowanych firm.

 • NORTHLINE TIROL

  Unikalny box dachowy nowej generacji , jest wynikiem wielu lat badań konstrukcji, właściwości materiału i wymagań rynku.

 • BOXY MONT BLANC

  Znakomite produkty ze Szwecji , renomowanej firmy cieszące się dobrą opinią , a nowe modele powinny potwierdzić wysoka klasę tych produktów.

 • BOXY TERRA DRIVE

  TERRA DRIVE

  Najmłodsza firma na naszym polskim rynku ale za to z doświadczeniem na zachodnich rynkach europy. Produkty tej firmy to bardzo dobrym stosunek jakości do ceny.
  W tej grupie cenowej nieczęsto spotykamy box dwustronnie otwierane.

 • BOXY SPORTAC

  SPORTAC

  Ekonomiczna linia boxów włoskiego producenta ,występująca w kilku rozmiarach do okazjonalnego użytkowania.

 • BOXY TAURUS

  TAURUS

  IMPORTER WIELU MODELI BOXÓW , GDZIE KAŻDY WYSTĘPUJE W KILKU ROZMIARACH .DYSPONUJĄ MODELAMI OD LINI EKONOMICZNYCH DO BOKSÓW KLASY WYŻSZEJ.
  Każdy jest w stanie z tak dużej ofert wybrać model do własnych potrzeb.

 • BOXY HAKR

  HAKR

  Linia boxów wzorowana na markowych rozwiązaniach. Czeski HAKR jest dużym producentem akcesoriów do przewozu sprzętu i bagażu.

 • AKCESORIA DO BOXÓW

  W tej kategorii znajda Państwo różnego rodzaju akcesoria do boxów. Część z nich jest uniwersalna i możliwe jest zastosowanie w wielu modelach, część jest dedykowana pod konkretny model boxa i wymaga prawidłowego dobrania. Prosimy zwrócić uwagę na opisy produktów i w razie wątpliwości zwrócić się do nas z zapytaniem.

Pokazuj 1 - 8 z 8 przedmiotów
Pokazuj 1 - 8 z 8 przedmiotów