BOXY THULE

Kontakt

ul. Lechicka 100

61-619 Poznań

e-mail: autopak@onet.eu

tel: (61) 8106 175

tel: (+48) 503 818 316

tel: (+48) 665 227 461

Godziny pracy

pon-piatek 10-18 oraz sobota 10-14

Dojazd

Informacja

Nowe produkty

Promocje

BOXY THULE

Wiodący producent boxów i innych akcesorii służących do przewozu sprzętu sportowego.

Posiada największą gamę różnorodnych modeli od podstawowych do wersji premium. Boxy mają różne zastosowanie i różny charakter. Każdy może dopasować coś do swoich potrzeb.

BOXY THULE  Znaleziono 18 produktów

podkategorie

 • EXCELLENCE XT

  EXCELLENCE XT

  Najbardziej ekskluzywny box z unikalnym dwubarwnym wiekiem.Box o najbardziej zaawansowanej aerodynamice z dyfuzorami w podłodze i spojlerem na klapie.
  Box dwustronnie otwierany ,wyposażony w zamek centralny .Szybki montaż do belek Power Click.

  W komplecie pokrowiec chroniący box w czasie przechowywania , boks wyposażony w oświetlenie zapalające się podczas otwierania.
  Na podłodze mata wygłuszająca ,we wewnętrznej części pokrywy uchwyty ułatwiające wygodne zamykanie.Dzięki przesuniętej pozycji do przodu umożliwia całkowite otwarcie bagażnika samochodu .

 • VECTOR

  VECTOR

  Najnowszy boks z topowej lini firmy Thule, łączący znakomitą stylistykę , wyposażenie i komfort jazdy.
  Dostępny w trzech rozmiarach i w dwóch wersjach kolorystycznych czarny połyski i tytan matt.

 • MOTION XT

      MOTION XT
  Popularna linia boxów z wyjątkowym charakterem.
  Bardzo dobrze zaprojektowana forma daje dużą przestrzeń załadunku.
  Motion XT występuje w czterech rozmiarach , wersja SPORT , M, XL,XXL i dwóch kolorach czarny i tytan . Każdy zainteresowany tą linią jest w stanie dopasować rozmiar i litraż do swoich potrzeb.
  Zmodyfikowany system montażu PowerClik do belek bagażnika pozwala zamontować boks na bardzo szerokich belkach do 95 mm. Wskaźnik siły mocowania klika, gdy box jest przymocowany z odpowiednią siłą, dzięki czemu jego montaż jest szybki i bezpieczny.
  Wygodniejsze otwieranie i zamykanie boksu dzięki uchwytom zewnętrznym , zapewniającym odpowiednie dociśnięcie górnej pokrywy.
  Najnowocześniejsze zamki ,System SlideLock z oddzielną funkcją zamykania i otwierania automatycznie blokuje pokrywę i wskazuje, kiedy box jest bezpiecznie zamknięty.
  Niesymetryczne punkty montażowe dają możliwość montażu boksu w pozycji przesuniętej do przodu dzięki temu posiadamy pełen dostęp do bagażnika samochodu.
  Drobiazgi takie jak podcięcie w tylnej części dna po to aby nie uszkodzić sobie anteny powodują ,że jest to najbardziej dopracowany boks firmy Thule. 

 • FORCE XT

  Najnowsza propozycja firmy Thule.

  Uniwersalny kufer dachowy sprawdzi się w codziennym użyciu. Ta linia wpisuje się pomiędzy modele Touring od których jest zdecydowanie bardziej komfortowa a grupę Motion XT z która ma konkurować ceną.

  Właściwości

  • Maksymalne wykorzystanie przestrzeni dla szerokiego zakresu pojazdów

  • Prosty montaż dzięki systemowi PowerClick. Wskaźnik siły mocowania klika, gdy boks jest przymocowany odpowiednio mocno, dzięki czemu jego montaż jest szybki i bezpieczny.

  • Komfortowe otwieranie i zamykanie dzięki blokadzie LockKnob, która zapobiega także uszkodzeniom kluczyka Thule Comfort Key

  • System otwierania DualSide umożliwia łatwy dostęp do wszystkich obszarów boksu z obu stron pojazdu

  • Pełen dostęp do bagażnika samochodu i minimalne ryzyko kontaktu z boxem dzięki przesuniętej do przodu pozycji na dachu

 • TOURING

  TOURING THULE

  Podstawowa linia boksów Thule ,wyróżniająca się dobrym stosunkiem do ceny. Występuje w pięciu wielkościach oraz w dwóch podstawowych kolorach czarny metalik i tytan aeroskin .Trzy najpopularniejsze wersje pojawiają się okazjonalnie w wersji tytan aeroskin ( imitacja karbonu).
  Boksy wyposażone w szybki montaż do belek , oprócz modelu SPORT wszystkie są dwustronnie otwierane.

Na stronę
Pokazuj 1 - 15 z 18 przedmiotów
Pokazuj 1 - 15 z 18 przedmiotów