BOXY THULE

Wiodący producent boxów i innych akcesorii służących do przewozu sprzętu sportowego.

Posiada największą gamę różnorodnych modeli od podstawowych do wersji premium. Boxy mają różne zastosowanie i różny charakter. Każdy może dopasować coś do swoich potrzeb.

BOXY THULE  Znaleziono 13 produktów

podkategorie

 • EXCELLENCE XT

  EXCELLENCE XT

  Najbardziej ekskluzywny box z unikalnym dwubarwnym wiekiem.Box o najbardziej zaawansowanej aerodynamice z dyfuzorami w podłodze i spojlerem na klapie.
  Box dwustronnie otwierany ,wyposażony w zamek centralny .Szybki montaż do belek Power Click.

  W komplecie pokrowiec chroniący box w czasie przechowywania , boks wyposażony w oświetlenie zapalające się podczas otwierania.
  Na podłodze mata wygłuszająca ,we wewnętrznej części pokrywy uchwyty ułatwiające wygodne zamykanie.Dzięki przesuniętej pozycji do przodu umożliwia całkowite otwarcie bagażnika samochodu .

 • FLOW THULE

  FLOW THULE

  Aerodynamiczny box na narty dla miłośników sportów zimowych.

 • MOTION XT

      MOTION XT
  Najnowszy model boksów firmy , następca poprzedniego Motiona.
  Mocno zmieniona linia boksów z poprawioną aerodynamiką oraz zwiększoną przestrzenią ładunkową .
  Motion XT występuje w czterech rozmiarach , wersja SPORT , M, XL,XXL i dwóch kolorach czarny i tytan . Każdy zainteresowany tą linią jest w stanie dopasować rozmiar i litraż do swoich potrzeb.
  Zmodyfikowany system montażu PowerClik do belek bagażnika pozwala zamontować boks na bardzo szerokich belkach do 95 mm. Wskaźnik siły mocowania klika, gdy box jest przymocowany z odpowiednią siłą, dzięki czemu jego montaż jest szybki i bezpieczny.
  Wygodniejsze otwieranie i zamykanie boksu dzięki uchwytom zewnętrznym , zapewniającym odpowiednie dociśnięcie górnej pokrywy.
  Najnowocześniejsze zamki ,System SlideLock z oddzielną funkcją zamykania i otwierania automatycznie blokuje pokrywę i wskazuje, kiedy box jest bezpiecznie zamknięty.
  Niesymetryczne punkty montażowe dają możliwość montażu boksu w pozycji przesuniętej do przodu dzięki temu posiadamy pełen dostęp do bagażnika samochodu.
  Drobiazgi takie jak podcięcie w tylnej części dna po to aby nie uszkodzić sobie anteny powodują ,że jest to najbardziej dopracowany boks firmy Thule. 

 • DYNAMIC

  DYNAMIC

  Najbardziej sportowy, smukły i opływowy box dachowy doskonale dopasowuje się do dachu .
  Boks występuje w dwóch wielkościach ,model L i M oraz w dwóch kolorach czarny i tytanowy metalik.
  System montażu PowerClick posiada wskaźnik siły mocowania na belce bagażnika co daje szybki i bezpieczny montaż.
  Boks wyposażony w dodatkowe maty antypoślizgowe zabezpieczające ładunek , zamek centralny i dwustronne otwieranie.

 • TOURING

  TOURING THULE

  Podstawowa linia boksów Thule ,wyróżniająca się dobrym stosunkiem do ceny. Występuje w pięciu wielkościach oraz w dwóch podstawowych kolorach czarny metalik i tytan aeroskin .Trzy najpopularniejsze wersje pojawiają się okazjonalnie w wersji tytan aeroskin ( imitacja karbonu).
  Boksy wyposażone w szybki montaż do belek , oprócz modelu SPORT wszystkie są dwustronnie otwierane.

Pokazuj 1 - 13 z 13 przedmiotów
Pokazuj 1 - 13 z 13 przedmiotów