SAMOCHODY Z RELINGIEM

Kontakt

ul. Lechicka 100

61-619 Poznań

e-mail: autopak@onet.eu

tel: (61) 8106 175

tel: (+48) 503 818 316

tel: (+48) 665 227 461

Godziny pracy

pon-piatek 10-18 oraz sobota 10-14

Dojazd

Informacja

Nowe produkty

Promocje

SAMOCHODY Z RELINGIEM

Reling to wzdłużna powierzchnia montażowa. W przeciwieństwie do relingu zintegrowanego nie przylega całą powierzchnią do dach samochodu. W takim przypadku stopa bagażnika zaciska się, obejmuje powierzchnię relingu. W związku z tym nie ma konieczności stosowania rozwiązań dedykowanych, wystarczy dobrej jakości rozwiązanie uniwersalne. Dodatkową ...

Reling to wzdłużna powierzchnia montażowa. W przeciwieństwie do relingu zintegrowanego nie przylega całą powierzchnią do dach samochodu. W takim przypadku stopa bagażnika zaciska się, obejmuje powierzchnię relingu. W związku z tym nie ma konieczności stosowania rozwiązań dedykowanych, wystarczy dobrej jakości rozwiązanie uniwersalne. Dodatkową zaletą jest możliwość montażu bagażnika w dowolnym punkcie, na długości całego relingu. 

więcej

SAMOCHODY Z RELINGIEM  Znaleziono 17 produktów

podkategorie

  • THULE

    Bagażniki firmy Thule na samochody z relingami to szeroka gama produktów. Oferta obejmuje zarówno podstawowe modele z belką stalową jak i modele aluminiowe z belka profilowaną w kształcie skrzydła samolotu o wyjątkowych właściwościach aerodynamicznych.  

  • WHISPBAR

    Firma Whispbar oferuje najwyższej jakości systemy nośne do samochodów z relingami. Klient ma do wyboru trzy rodzaje belek w dwóch kolorach. Srebrnym lub czarnym. 

  • MONT BLANC

    Produkty firmy Mont Blanc to bardzo rozpoznawalne rozwiązania na rynku europejskim. W grupie produktów na relingi mamy dwie kategorie. Systemy w klasie premium oraz grupę AMC.

  • INNE FIRMY
Na stronę
Pokazuj 1 - 15 z 17 przedmiotów
Pokazuj 1 - 15 z 17 przedmiotów